تبلیغات
فروش ایزوگام دلیجان - 09183655579 - ایزوگام شرق دلیجان-09183655579
تاریخ : پنجشنبه 1395/02/9 | 05:02 ق.ظ | نویسنده : ایزوگام دلیجان

شرکت ایزوگام شرق دلیجان با دارا بودن گسترده ترین شبکه پخش و فروش ایزوگام در حال تولید و عرضه بهترین نوع عایق رطوبتی در سراسر ایران است.

عایق رطوبتی پیش ساخته بام ساختمان بر پایه قیر اکسیده

عایق های رطوبتی بام نوع BOF  دو لایه:

این محصول متشکل از یک لایه منسوج بافته یا نبافته از جنس پلی استر به عنوان بستر است. این لایه به وسیله قیر اکسیده مذاب اشباع گردیده و با ضخامت اسمی ۴ میلی متر تولید می شود و باید وجه خارجی عایق (سطحی که با محیط در تماس است) با روکش آلومینیوم و وجه داخلی عایق (وجهی که به سطح کار می چسبد) به طور یکنواخت با فیلم پلی اتیلن قابل ذوب با حرارت مشتعل پوشانده شود.لایه دیگر این محصول تیشو نامیده میشود.

تیشو روفینگ یکی از مواد اولیه اصلی ساخت عایق های رطوبتی می باشد که نقش نگهدارنده و تقویت کننده در این نوع محصولات را ایفا می کند. از مشخصه های اصلی و مهم این محصول می توان به مقاومت کششی بالا، مقاومت در برابر خوردگی و جذب قیر بالا اشاره نمود.

لطفاً توجه داشته باشید کلیه کالاهایی که در شرکت تولیدی ایزوگام شرق دلیجان عرضه می‌شوند اصلی بوده و هیچ‌گونه کالای غیراستاندارد و غیر اصلی در این شرکت تولید و به فروش نمی‌رسد.

برای خرید انواع ایزوگام در کیفیت های مختلف و بصورت مستقیم از درب کارخانه دلیجان با ما تماس بگیرید .:: شماره تماس : 09183655579 و 09120660185 ::

برچسب ها: ایزوگام شرق دلیجان, سایت ایزوگام دلیجان, شرکت ایزوگام دلیجان, خرید ایزوگام دلیجان, ایزوگام شرق و نصب در تهران, نصب ایزوگام شرق دلیجان در کرج,