تبلیغات
فروش ایزوگام دلیجان - 09183655579 - فیلم پلی اتیلن ایزوگام چیست؟
تاریخ : شنبه 1395/02/18 | 02:57 ق.ظ | نویسنده : ایزوگام دلیجان

فیلم پلی اتیلن لایه ای بسیار نازک از پلی اتیلن می باشد و فیلم پلی اتیلن ویژه ایزوگام برای جلوگیری از چسبیدن لایه ها به یکدیگر در زمان رولینگ ایزوگام به کار می روند دارای ضخامت ۳۰ الی ۵۰ میکرون و عرض ۱۰۵ سانتیمتر می باشد.

پلی اتیلن چیست؟

پلی اتیلن یا پلی اتن یکی از ساده‌ترین و ارزانترین پلیمرها است. پلی اتیلن جامدی مومی و غیر فعال است. این ماده از پلیمریزاسیون اتیلن بدست می‌آید و بطور خلاصه بصورت PE نشان داده می‌شود. مولکول اتیلن دارای یک بند دو گانه C=C است. در فرایند پلیمریزاسیون بند دو گانه هر یک از مونومرها شکسته شده و بجای آن پیوند ساده‌ای بین اتم‌های کربن مونومرها ایجاد می‌شود و محصول ایجاد شده یک درشت‌مولکول است.

از فیلم های پلی اتیلنی برای بسته بندی مواد غذایی، البسه، کیسه های پلاستیکی، فیلم های محافظ درکاربردهای ساختمانی، عایق های رطوبتی، گلخانه ها، پوششهای صندلی اتومبیلهای نو، تارپولین ها و غیره استفاده کرد. از کاربردهای دیگر آن می توان به استفاده از آن در عایق های الکتریکی کابلها وسیمها، ظروف خانگی، قطعات مختلف مصرفی در صنایع خودروسازی، قطعات تزریقی، انواع لوله ها، مخزنهای نگهداری مواد شیمیایی و تجهیزات آزمایشگاهی و از پودر آن برای بهبود خواص مختلف رزین های گرمانرم و گرماسخت و غیره اشاره کرد.

 فیلم پلی اتیلن ویژه ایزوگام برای جلوگیری از چسبیدن لایه ها به یکدیگر در زمان رولینگ ایزوگام به کار می روند دارای ضخامت ۳۰ الی ۵۰ میکرون و عرض ۱۰۵ سانتیمتر می باشد.


:: شماره تماس : 09183655579 و 09120660185 ::

برچسب ها: نایلکس ایزوگام, فروش نایکلس ایزوگام, فیلم ایزوگام, نایلون ایزوگام, خرید فیلم پلی اتیلن, فیلم پلی اتیلن ایزوگام, قیمت فیلم پلی اتیلن ایزوگام,