تبلیغات
فروش ایزوگام دلیجان - 09183655579 - فویل آلومینیوم ویژه ایزوگام
تاریخ : شنبه 1395/02/18 | 03:04 ق.ظ | نویسنده : ایزوگام دلیجان
فویل آلومینیوم با آلیاژ ۸۰۰۶ ، ۸۰۱۱ ، ۸۱۱۱ و ۱۲۳۵ و ۱۱۴۵ به صورت رول شده برای استفاده در شرکت های تولید کننده ایزوگام ، صنایع دارو سازی ، بسته بندی مواد غذایی و صنایع پشم شیشه کاربرد دارد.

فویل آلومینیومی با ضخامت ۷ تا ۱۰۰ میکرون در رنگ های مختلف تولید می شوند. عرض رول از ۱۵ الی ۱۲۰۰ میلیمتر بوده و در جعبه های چوبی برای جلوگیری از صدمه بسته بندی می شوند.
از فویل های آلومینیومی علاوه بر موارد ذکر شده برای تولید لفاف کره ، پوشش شکلات ، تولید انواع لامینه دو لایه و سه لایه برای بسته بندی انواع آب میوه ، تولید بلیسر مصرفی در صنایع دارو سازی ، تولید فویل های خانگی ، فویل های لاک دار ساده و رنگی به صورت پانچ دار ، لامینه های کاغذ کرافت مصرفی در صنایع پشم شیشه و تولید انواع فویل پلی اتیلن دار مصرفی در صنایع دارویی و غذایی استفاده می گردد.

معمولا از آلیاژ ۱۱۴۵ برای تولید فویل استفاده می شود که با توجه به رول ایزوگام فویل را با عرض ۹۲۰ میلی متر و ضخامت ۱۴ الی ۱۶ میکرون تولید می نمایند. وزن رول ها متغیر بوده و دارای قطر خارجی ثابتی نیستند.

خواص و کاربردهای فویل آلومینیومی با  آلیاژ ۱۱۴۵ :

بهترین آلیاژی که می توان برای این منظور استفاده نمود ۱۱۴۵ است.
این آلیاژ در ساخت فویل بسته بندی، مبدل های حرارتی و نیز در موارد عایق کاری کاربرد دارد.

با استفاده از فویل آلومینیوم در تولید ایزوگام می توان استقامت و ماندگاری ایزوگام و عایق کاری را افزایش داده در ضمن با توجه جلوگیری از سائیدگی ، خوردگی ، مقاومت در باران های اسیدی و نور خورشید و همچنین انعطاف پذیری بالا افزایش طول عمر مفید ایزوگام را در بر خواهد داشت و از نفوذ آب جلوگیری می نماید.
جهت مشاوره در زمینه خرید و فروش و قیمت انواع فویل آلومینیوم ایزوگام با ما تماس بگیرید .:: شماره تماس : 09183655579 و 09120660185 ::

برچسب ها: فویل ایزوگام, قیمت فویل الومینیوم, فویل الومینیوم ایزوگام, خرید فویل, قیمت روز فویل ایزوگام, فروش فویل آلومینیوم ویژه ایزوگام,